Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text: Máro pokusím se vysvětlit jak to dělám Já a proč.Jsem jeden z turistů kteří si vozí jídlo sebou tak na půlku pobytu .Není to nic světoborného jsou to taková jídla která jsou vždy hotová než se uvaří příloha ,brambory, rýže ,těstoviny, fazole (ty vozím v plechovce,) zeleninové saláty taky nedají moc práce to doufám uznáš, Maso mám z králíka,krůty a vepřová kýta a nějakou klobásu nevím proč tady píšete o bůčku a uzeném jako by jste nic jiného neznali to jsou masa do veder nejméně vhodná. Můj oběd je většinou hotový do půl hodiny.Do restaurace zajdeme vždy a ochutnáme pokaždé něco jiného, nejsem si jist že by to byla gurmánská špička ,ale jsou to jídla která k HR prostě patří.Ceny nejsou nijak příznivé a kamarád se třemi dospívajícími dětmi se při placení docela prohne.
Pokud sečte náklady na celou dovolenou tak to v 5 lidech vyjde na slušnou sumu tak se nediv že každý hledá možnost jak ušetřit .Peníze jsou vždy až na prvním místě.
Ahoj a dobrou chuť P.
Novalja za 64.
Přidáno:26.4.2011 08:14
Autor: Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist