Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Jak nejlepe do Chorvatska? Poradite prosim?
Text:
Nic proti ale já vyjíždím také okolo 18 hodiny a většinou z pátku na sobotu abych byl okolo té osmé na Makarské. Pokud mi to práce dovolí tak to zapíchnu ráno dříve, nachystám pro chlapy výplaty, vyřídím faktury a pak si jdu lehnout aspoň na 3 hodiny. Někdy to bohužel nevyjde a nespím a pak jedu, podotýkám že k vůli práci OSVČ chodím spávat tak okolo 4 hodiny ráno takže s tím cestováním v noci nemám problém, už jsem navyklí na spánek pár hodin denně. O osmé chci být na Makarské protože potřebuji vyřídit pojistku na loď a zaplatit vynjetu na loď, o deváté už je na Makarské takovej frmol že nemáš šanci zaparkovat auto i s vlekem o délce 12m u kapitanátu. Dojedeme a pak vyrazíme s lodí na moře kde se žena po prospané noci opaluje a já pokud se mi zadaří tak si lehnu na chvíli v lodi a spím, většinou se mi ale usnout nepodaří a tak jdu spát až kolem 22hodiny. Doufám že nejsem blb když někdy s prací seknu dříve ve vlastní firmě a pak jedu z pátku na sobotu a ještě k tomu o šesté abych byl na místě o osmé :-)
Přidáno:19.4.2011 23:53
Autor: Luky

Zpět na téma "Jak nejlepe do Chorvatska? Poradite prosim?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist