Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
.-)) mne toto celé príde ako celkom vtipná diskusia, a tak sa pridám.
Pokiaľ skutočne to, čo jeme na dovolenke závisí na veku, tak pre upresnenie mám 35 rokov.
Na cestu vždy robím pečivo so všeličím, každý má svoje jedlo zabalené v servítkach rôznej farby, aby sme si to poznali. Je to preto, lebo každý z nás má chuť na niečo iné, tak aby sme si ulahodili. Beriem so sebou kopec vody, jablká, a svokruška mi napešie buchty a tvarožníky. Každý rok ju o to poprosím, ona má radosť, že je prospešná, my zase máme radi jej kysnuté koláče.
Večere si vždy predplatíme. To preto, aby keď ideme niekde na celý deň na výlet, som nemusela rozmýšľať kedy sa vrátime a čo urobím skôr. Na obed varím - ale je to rôzne. Väčšinou nie sme cez deň príliš hladní, ale kvôli synovi vždy niečo pripravím. Najčastejšie polievky, zeleninu si nosím, keď sa minie - kúpim. A potom špagety, alebo niečo podobne rýchle. Máme to radi, a nezdržuje to. Občas zájdeme do reštaurácie, aby sme ochutnali niečo typické. Závisí od toho, v akej krajine práve sem .-). Raňajky si vychutnávame. Na nákupy chodí manžel so synom, majú to ako kultúrny program. Až sa niekedy smejem, že len čo zaparkujeme, obzrieme ubytovanie, oni idú hľadať obchod a kupovať prvé nanuky. Raňajky si nikdy neplatíme vopred, pretože máme veľmi radi tú príjemnú atmosféru, ktorá pri nich vzniká.
Tento rok som začala koketovať s myšlienkou, že by sme večere neobjednali, a že by som varila.
Přidáno:18.4.2011 08:28
Autor: Denisa Simonidesová

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist