Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
Nevím, proč Vítek je přesvědčený, že jenom mladá generace nevaří, neuklízí, stravuje se po hospodách atd. U nás v domě bydlí rodina, dnes jsou to již prarodiče - Co je znám,nikdy neuvařili k obědu víc než polívku. Dorazili se v hospodě nějakou tlačenkou,rohlíkem z Večerky. Nevařili dětem, neuvaří ani vnoučatům.
Ale ještě k těm "paštikám". Já jsem babka druhý rok v důchodu - konzervy ani paštiky nevozím, nezavářím knedlo vepřo, beru si pouze trochu kuřecích řízků - v Tučepi jsem je často nesehnala,mleté maso ke špagetám -není nad to si ho připravit doma, alespoň vím, co jsem semlela, lososa - v Chorvatsku jsem ho neviděla a do Makarské na trh kvůli rybám se mi nechce. K tomu trochu Poličanu na mlsání - v Tučepi Poličan nevedou. To vše dám do menší mrazící tašky,aby byla plná a hotovo. Ostatní nakoupím v Konzumu.Obden si dáme něco v restauraci, nemusí to být zrovna pokaždé nejdražší jídlo. Takže - nemyslím si, že je to o generaci, ale každý ať starý nebo mladý ať si s sebou veze, co chce. Když se někdo neobejde bez vepřo knedla zela, tak ať si ho veze.
Přidáno:16.4.2011 18:55
Autor: babca

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist