Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text: Ještě maličkost - někdo zde napsal že vozit knedlíky do hr je hrůza nebo tak nějak.
Není to pravda. Přeci když si je budu chtít někdy dát - tak si je přivezu. Technika přepravy v lednicích je dnes dostačující. Proč by mne někdo chtěl připravit o pochoutku. Bůček tam seženu, zelí také a nema više problema.
Když mám chuť na stravu HR - koupím na místě a udělám. Ale knedl bych tam asi nedělal. Něco rychlého klidně. No akdyž budeme mít chuť, jdeme do pubu a hotovky - spíše tedy minutky. Takže - pokud chcete - vezte si jídlo s sebou z Čech. Ale jedno vemte v potaz. Připravíte se o ty jejich pochoutky.
Hovězí, jehněčí, pravý čevabi, ryby i ty malé ribice(girice)a jejich saláty - s dýňovým olejem. O žrádélku by byla hodinová debata. A do toho zmrzlinka. Ne raději dost.

Ale pozor : Ono dát hospodě za jeden oběd 100 kuna není problém a jste tam 2+2 - to už je darda. To je tak cca 400,- kn to je již asi dost. Zhruba 1500,- kč. A k tomu pivko - ani se nedivím že si ho vozíte. Pivo za 70,- kč mi také nechutná. I když Karlovačko si dám i za ty peníze. Ožujsko - ne!!! Kartonek plzně 0,33 lt to jistí. Myslíte si že v HR letos ceny klesnou ? Tak si asi něco povezu. I když budu na hotelu. To sám ještě nevím.
Přidáno:13.4.2011 20:55
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 93.153.8.***)

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist