Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Gradac-Hotel Labineca
Text: Dobrý den, v Gradacu jsem byl již 7x, ale jezdíme do vedlejšího hotelu Laguna. Gradac je poslední městečko Makarské riviéry směrem na jih k Dubrovniku (podle mě nejkrásnější). Celé je obklopené prstencem hor pohoří Rilić, které se zvedá prakticky hned za posledními apartmány. Hotel Labineca je velice příjemný, včetně personálu. Prakticky každý den je pro hosty připraven večer nějaký program (jednu sezonu jsem zde trávil, byli zde ubytovaní moji známí z Ruska). U hotelu je velice pěkný bazén se sladkou vodou. Na pláž je to z hotelu cca 20 kroků a pár schodů. Gradac je ideální na procházky. Chodník se vine kolem pobřeží až do vedlejšího Bristu a v noci je osvětlen. Množství restaurací a kaváren přímo u tohoto chodníku bývá otevřeno cca do půlnoci. Moře je čisté, pouze při silném větru od moře vyplavuje trávu i ježky !! Ale pláž se každé ráno uklízí a je zase čistá. Pouze to září může být nebezpečné. 2x nám část termínu dovolené vyšla na počátek září. Jednou počasí krásné a teplo, podruhé také krásné, ale ve stínu už pouze 16-17 st. Na sluníčku bylo ale stále teplo. Podle místních je září již zrádné a teploty okolo 28-30 st. o půlnoci v sezóně (které jsem zde mnohokrát zažil) se rozhodně čekat nedají. Doporučuji výlet na Bačinská jezera (cca 10 km), Dubrovnik (120 km), Sv.Jure (2.nejvyšší hora Chorvatska - cca 30 km) a rafty na řece Cetině (cca 45 km). Zkrátka Gradac je úžasný, nudit se rozhodně nebudete !!
Přidáno:6.4.2011 08:23
Autor: Martin (neregistrovaný - IP: 88.103.174.***)

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist