Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: baška voda
Text:
my sme teda nemali žiadny problém, nech sme boli v chorvátsku kdekoľvek. Je ale pravda, že kupujeme citrónovú vodu, ktorá sa volá "Jana", pretože môj syn ju zbožňuje. Inak varím veľa čaju, ten aj keď ho máme vo fľaši so sebou na pláži a od slnka oteplie, je chutný.
Čo sa týka lekárskej starostlivosti, nikdy sme ju nepotrebovali. Delegáti CK nám však povedali, že najbližšie ošetrenie je možné, ak si to správne pamätám v Makarskej, čo nie je ďaleko. Boli ochotní, ak by sa niečo stalo ísť s nami autom. Ak by sme využili ich auto, tam by suma vyšla vyššia, pretože cesta autom sa potom ráta ako cesťák, takže amortizácia atď. Tak verím, že nič také potrebovať nebudete. V kempe si naozaj nepamätám, aká je možnosť lekárskeho ošetrenia, nejaké základné tam určite bude, ale nepripisovala som tomu dôležitosť, keďže sa našťastie nič nestalo.
Inak musím povedať, že žiadne otravné komáre ani iný hmyz, ktorý by mohol teoreticky spôsobiť alergickú reakciu tam nebol, pretože môj syn má práve na poštípanie komárom alergiu, ale na to si my pre každý prípad nosíme plný arzenál .-))
Je tam veľmi príjemné podnebie, my keď sme boli, tak žiadne extrémne horúčavy, príjemný jemný vánok, takže naozaj super. Pláž, ktorá je v kempe - čistá, žiadni ježkovia. Keď sme šli do Makarskej a po ceste sme sa zastavili okúpať, tak sme museli dávať pozor pod nohy, tam ježkovia boli.
Nádherný zážitok je zaplávať si ďalej od brehu, otočiť sa, a pozerať z mora na to prekrásne pohorie.
Přidáno:2.4.2011 19:39
Autor: Denisa Simonidesová

Zpět na téma "Baška Voda"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist