Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: pozor na odťahovky, alebo odveta za fotbal na Sk.
Text: Také jsem viděl v roce 2010 prakticky stejný obrázek. V Promajně na místě, kde zcela běžně stávala auta místních
nakládala odtahovka české plně napakované auto. Šel jsem se pro zajímavost podívat asi 60 metrů na křižovatku zda je tam od tohoto místa nějaký zákaz. V olivovém porostu málo patrná, zarostlá pouze dodatková tabulka s obrázkem odtahovky, zákazovou značku, pokud tam kdy byla, tak již dávno někdo odstranil. Při pomyšlení, že náš krajan končí dovolenou, opustil ráno ubytování a ještě do odpoledne si zatoužil naposled vychutnat moře před dalekou cestou domů nenajde v hodině odjezdu auto tam, kde ho zaparkoval, bylo mi ho opravdu líto. Proto doporučuji nikdy nenechávat auto jen tak zaparkované na nevyhraženém místě, ale raději si zaplatit pár kun na parkovišti a máte klid. V HR totiž běžně platí, že co je dovoleno Chorvatovi, to nemusí být dovoleno cizinci.
Přidáno:15.3.2011 16:10
Autor: Víťa (neregistrovaný - IP: 90.176.19.***)

Zpět na téma "pozor na odťahovky, alebo odveta za fotbal na Sk."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist