Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Loňské zkušenosti
Text: Karle,chceš sjednotit téma,ale ono je sjednocené podud je téma „Loňské zkusěnosti„ v tématu „Objíždění Slovinské dálnice„ co by si chtěl ještě sjednocovat.Proč,když tě takové téma rozčiluje,proč si ho všímáš.
To že někteří z nás už „umí jezdit po slepu do HR„ je fakt,ale musíme si uvědomit,že sem přichází nový lidé kteří v tématu „Objíždění Slovinské dálnice„ hledají informaci,jak objed a ujištění,že to není žádný problém,a narazí na balast typu-Karlem vyvolaných polemik(kterých se zůčasňuji bohužel i já)a tak se zeptají znovu a znovu...
Karel píše o vyčůranosti našeho národa,přejdu fakt,že po objížďce jezdí i jiní národové,ale mnohem vyčůranější je když někdo použije známku a pak ji prodá dál,já to chápu,nesoudím to,ale porušuje to SLO pravidlo,že známka musí být nalepena jen na JEDNOM vozidle-to je podle mne vyčůranost.
Nechápu,co všechny odpovědi,snad krom prvních několika mají společného s tématem-O objíždění SLO dálnice a loňskými zkušenostmi s tím.Admin by to měl krom prvních několika odpovědí k tématu smazat.
Ještě pro Karla,v posledních několika týdnech tě nikdo nenapadal,že by si na objížďce netrefil a tak,ze kterého osočování máš,jak už si psal dříve-strach.Prosím,nech nás žít a nevšímej si tématu O objíždění SLO dálnice když k němu nemáš žádnou užitečnou radu.Moooc ti děkuji.
Přidáno:23.2.2011 16:05
Autor: Mára Novák (neregistrovaný - IP: 77.48.243.***)

Zpět na téma "Loňské zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist