Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta na Pag
Text: Datlíku já Ti vše vysvětlím tuto trasu jedu proto že chci ze Slovinska něco vidět i když jenom z dálnice,přes přechod Rupa jsem taky ještě nejel,Rijeku znám jenom z vypravování . Zkrátka a dobře je to taková poznávací cesta.Trajektem podle všeho pojedeme navečer hlavně si myslíme že pro děcka to bude zážitek koukali s otevřenou pusou že vjedou s autem na loď a půjdou si sednout na horní palubu a poplují po moři.Tam kde je kyvadlová doprava nemusíš odjezdy nějak moc zjišťovat možná ten první a poslední.Vím že jsou peníze až na prvním místě ,ale jedeme tři rodiny a z toho 4 kluci od 4 do 10let a mi jsme jim ten trajekt slíbili.Po dálnici nejezdíš já ano ,ale taky nespěchám 110 nebo 120 není žádný kvapík prachy to stojí o tom žádná, myslím však že komfort který dálnice poskytuje stojí za to. Neber ten kousek po Slovinsku za 15 e to je hodně přemrštěné tak ji projedu co to jde.Rupa- Rijeka stojí 5 kun o tom snad nebudeme mluvit.Kluci tady napsali co uznali za vhodné a mě to stačí .Ahoj P
Přidáno:22.2.2011 13:41
Autor: Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Cesta na Pag"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist