Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Loňské zkušenosti
Text:
Ahoj,
více méně zde všichni předáváte své zkušenosti z minula a naprosro souhlasím s názory předražené ceny za projetí kousku dálnice.
I já jsem využil jeden z mnoha návodů a jel loni přes Mureck-Lenart-Ptuj a projel jsem ji v pohodě, jen v Ptuji jsem byl nervózní, abych nenajel na ten mnohokrát popisovaný kousek dálnice, proto jsem jel až do obce Tržec a tam jsem se na devítku napojil.
Chci hlavně tímto příspěvkem poukázat na to, že to co platilo v loni, nemusí platit letos, hlavně co se týče výjezdu u Ptuje. Dá se logicky předpokládat, že Slovinci budou chtít napojit dálnici na tu chorvatskou co nejdříve a nebudou s její stavbou otálet. Proto bych přivítal, a asi většina tady na fóru, kdyby sem někdo vložil svou zkušenost z letoška, ohledně situace u Ptuje. Možná je ještě moc brzy na takový dotaz,do sezóny je daleko, ale třeba už někdo výše uvedenou trasou jel.
Přidáno:22.2.2011 11:21
Autor: Pavel

Zpět na téma "Loňské zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist