Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: : Je to smutné, ale je to úpadek co?
Text: Nevím tedy o jaký úpadek se jedná. Co si zde píše Vítek je mi jedno. Kam se stahují odpady - s tím moc nenadělám.Ale vím zcela určitě, že několikrát mne překvapilo ráno - hlavně po bouři - dost špinavé moře. Místní se vymlouvali na lodě které v noci proplouvají a vypouštějí své fekálie atd do moře. A i na turisty na yachtách.
Nesmysl, na lodi je dejme tomu 15 - 20 námořníků. A kadí se do kontejneru. A ty se pravidelně vyprazdňují. Na yachtách jich je dejme tomu 2 - 6. Vyjimečně na katamaránu třeba 10.Ale v noci jsou po většinou na pevnině.
Ale na vlastní oči jsem vyděl fischpiknik - a ten zaplul na Kornati u jednoho ostrovu do takové zátočiny. A tam se tedy vyprázdnil. Hajzl jeden. Tak ať si potom uděláte úsudek kam vede jejich odpadové potrubí.
Dokonce o tom vyprávěl i p. Donutil jak byli s divadlem v Jugoslávii na zájezdu. On si z toho dělal legraci ale je to tak. Není to zrovna nejkrásnější téma ale je to - ta potřeba - lidská. A jak se k tomu jeden postaví - tak to potom ten druhý schytá. Bohužel. Viděl jsem na Lagoonu partu chlapců z Brna. Hlavně že máte v Brně orloj. Na moři potom kadili přes zábradlí. Dvacel yachet na ně koukalo. Hnus. V Bašce Vodě jsem potom měl velkou chuť jim dát přes tlamu. Kapitán - chorvat byl nešťastný z jejich jednání.Ještě měli na lodi vlaku Brna i s nápisem.
Přidáno:20.2.2011 18:59
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 93.153.8.***)

Zpět na téma "Je to smutné, ale je to úpadek co?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist