Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Dálniční známka a tak celkem
Text: po silnici v E 66 a může se na ni najet i před Gratzem (doleva) po silnici na FURSTENFELD přes KORMEND dále na č. 7 a přes hraniční přechod LETENYE. A potom dál po dálnici 3 až na Šestanovac asi 40 km za Splitem.Nebo kam žádáte. Jinak je to jenom projíždění po mistních komunikacích.Opravdu nevím co si slovinci ještě připraví.Pokud pojedete i přes LENDAVU - musíte i ten kousek zaplatit. Pokud se vyhnete čemu koliv tak se zase v Mariboru nedostanete přes most přes řeku Drávu. Tam je také zpoplatněno. A pokuty 300 až 800 Eoro. Jak to chtějí určovat co je za kolik to nevím. Ale při mé smůle by to byl součet. Vím, trochu se to protáhne ale jste na dálnici č.3 hned na Chorvatských hranicích a cesta po celém Chorvatsku volná. Tedy až na LUČKO, SVETI ROK, MALA KAPELA. Ale ušetřím si průjezd Mariborem který mne stál 19.6.2008 1hod 48 min. a to bylo jen z toho kruháku před most v Mariboru tedy cca 6 km. To byla jen malá průprava na léto. Příjemnou cestu a i dovolenou. Jak jsem již psal HK - Gor. Vratno přes Maďarsko 570 km a za necelých 6 hod. Autem Fiat 125 special výkon 100 PS ale v roce 1972 po 36 letech (2008) po DÁLNICÍCH ČR,A,HR vozem VOLVO XC 70 s výkonem 250 PS najedu 630 km a za více než 7 hod jinak platím jak vůl a v A obzvlášť.Jednou v roce 2001 za 3x kontrola a více jak 180km/hod to dělalo 1200 sch. Z Gratzu jsem potom nepřekročil 120 !!!!!! Čili skutečně pokrok vpřed.
Přidáno:6.7.2008 13:05
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálniční známka a tak celkem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist