Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Žaborič
Text: Chorvatsko celkem znám a vzhledem k tomu, že jsme v minulých letech byli v Žaboriči opakovaně, vloni, jak už jsem psala, zkusili jsme to právě kolem Makarské. Ani nevím, jestli tam byla průzračná voda, přes ty davy lidí a koule smogu jsme to neviděli. Já si pamatuju Makarskou ještě z doby, kdy jsme tam jezdili na šedivé pasy a musím říct, že ten kouzelný klid, který tam býval, je dávno v tahu. A nikdy, a to jsme byli v Žaboriči zatím pětkrát, jsme nezaznamenali špinavé moře, to bychom tam už nejeli, naopak jsme zažili, jak místní po večerech uklízejí pláže a honí od svých penzionů puberťáky se sklonem dělat bordel. Letos plánujeme Žaborič znovu, právě pro to čisto a klid. Nicméně chceme ve velice brzké době jet daleko jižněji, chci znovu vidět Srebreno a Gradac a Dubrovník, kde bylo neuvěřitelně krásně. Ale tato dvě první letoviska zničily ty poslední války a je to tam prý celé nové. Tak se necháme překvapit. Ale špinavé moře v Žaboriči, to není pravda. Ono asi nemá cenu polemizovat o tom, kde je moře čistší, kromě úplného severu, kde mi to připadalo docela hnusně zašpiněné, je podle mého celý zbytek Jadranu úžasný a každý si tam může najít lokalitu podlé svého gusta a představy dovolené. My jsme rádi mimo hotely a rádi výletujeme a kolem Šibeniku je toho navíc směrem severním i jižním v dosahu půldenního až celodenního výletu spousta k vidění. Simona
Přidáno:18.2.2011 19:25
Autor: simona (neregistrovaný - IP: 188.120.207.***)

Zpět na téma "Žaborić"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist