Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: poprvé a tápu
Text: Nedá sa radiť, kam ísť, pretože každý má to svoje miesto, kde našiel niečo, kvôli čomu sa mu tam páči a prípadne i oplatí vracať. A u každého to môže byť niečo iné - pekný apartmán, kamarátski domáci, vhodná plá, ticho alebo naopak ruch, podmienky na potápanie či šnorchlovanie, príroda, atď.

Vo všeobecnosti platí, že Istria je síce pekná a má aj množstvo pamiatok, ktoré sa oplatí vidieť, počasie je tam však nestále a dokáže prekvapiť. Ja som navštívila už zmieňovaný Medulin a páčilo sa mi tam, je to lokalita vhodná pre rodinky s deťmi (kolotoče, pozvoľné more, pekné hotely...), ale kúpať sa celý týždeň (prvý júlový) kvôli daždivému počasiu nedalo.

Niekoľkokrát som bola v lokalite Šibenik (Primošten, Ražanj) a tam som bola spokojná. Je tam pokoj, ale blízko ruch, pekné ubytovanie, čisté more, rozmanité pláže.

Krásne je aj dole pod Splitom, ale pre niekoho to už môže byť ďaleko. Cestu vyváži krásna príroda a stále počasie.
Přidáno:17.2.2011 13:37
Autor: Mirka (neregistrovaný - IP: 95.102.250.***)

Zpět na téma "poprvé a tápu"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist