Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Dálniční známka a tak celkem
Text: Bohužel jezdím na hotely a ty jsou od soboty do soboty. A ta stará cesta přes Maribor? Ten první barák po levé straně před vjezdem z Mariboru do Miklavžu je náš. Je mi 61 let a nikdy jsem z Hoče do Mariboru nejel jinou cestou. A domníváte-li se že budete jezdit po MB lidem pod okny po nějakých bočních cestách - mýlíte se. To co jsem slyšel od příbuzných ve Slovenii směrem k CR a HR nebylo příliš lichotivé.Věřím tomu jak psal jeden pán na těchto stránkách ".....je to pokuta za to že nejezdíme k moři do Slovenie" . Benzin tam stojí na naše asi 28,- kč a to je vše. Za nic jiného tam neutrácíme a proto nás takto vydírají. A obávám se že to zůstane protože i příbuzní z Varažinu (HR) jezdí do Gratzu přes maďary aby se slovincům vyhnuli. Bratranec /HR policajt/ doslova řekl že tudy jezdějí všichni a těm s.....ským kur... nebude nikdo platit za těch pár km po dálnici a po silnici s více jak dvěma jizd. pruhy. Tak zní doslova citace toho nového nařízení nikoliv zákona. Takže žádná zcestná informace ale holý fakt.
Přidáno:4.7.2008 10:16
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálniční známka a tak celkem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist