Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Dálniční známka a tak celkem
Text: Vážení přátelé, slovinci požadují známku ale pozor - kdo si myslí že objede má problém, musí z rakous přes maďary do chorvatska.Oni totiž slovinci požadují i známku pro více jak dvou proudou silnici. A ta jak víte je přes celý Maribor až po Miklavž na Dravskom polju. Takže kdo si myslí že v Mariboru najede na kruháči a valí dál na moře - chyba.Včera jsem přijel a vím to naprosto přesně -příbuzní jsou policajti a zpráva je od nich.Oni je totiž taky dvakrát nemusejí. A přes Chorvatsko - na Světom Roku - od Masleničkiho mosta fronta popojíždění na jedničku celkem 2.20 hod. Na Kapeli také. korunu všemu Zagreb Lučko 6km na cestarinu opet jednička a jel jsem to v koloně cca dvě hodinky. Tedy celkem v kolonách cca 6 hodin 40 min. Venku 39°c klima na plné pecky spotřeba po dálnici 9 lt/100 km (VOLVO croscountry 2,5 turbo benzin)s těmito vyjebávkama celková spotřeba přes 11 lt/100 km. Když jsem dával na hranicích potvrzení pro vnučku - chorvat se mne ptal "šta je ovo?" Řekl jsem mu že oni to chtějí a on nevěděl co na to má říci. A na této celnici dělá můj synovec VELITELE !!!!!!! on sám také moc nevěděl. A ani o jídle. Jediný dotaz celníka byl: kamo voziž za dopusk. řekl jsem že do chorvatska a čuměl na mne jak bulik. Čili klídek. U moře pivo 12 až 16 kn. Ale jídlo musíte hledat kde je levnější. Nejsem šetřílek ale za bramborové hranolky 40 kn - to tedy néééééééé. Zmrzlina - kopeček za 5 kn ale i za 10 kn !! Ale vodní skůtr 300 kn za 15 min!!! nemusím.
Přidáno:30.6.2008 14:00
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálniční známka a tak celkem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist