Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: smlouvat či nesmlouvat?
Text:
Byli jsme minulý rok v Drašnicích na 14 dní. Bylo docela peklo sehnat app. na další 3 týden bez předchozí rezervace za rozumný peníz do 60Eur pro 2+2děti do 6let. o smlouvání jsem ani neuvažoval a byl rád že nám app. pronajal majitel restaurace co vlastní i penzion a app. a měl nás(hlavně mou ženu) v oblibě. Pokud chci ubytování v nějaké lokalitě, raději ho zavčas rezervuji, již pro jistotu na celou dobu pobytu 3 týdnů. Už hodněkrát jsem viděl lidi chodit v sezóně od app. k app. s beznadějným výrazem ve tváři. Byli unavení a volné ubytování bohužel nesehnali a museli o vesnici dál. Na blind bych osobně nejel už jen k vůli dětem, a smlouvat by mi přišlo osobně trochu trapné. Buď to ubytování chci a mám na to nebo se holt musím dívat jinde po levnějším a častokrát i horším. Ale jet někam a vědět že po dost dlouhé a únavné cestě ještě nejdříve musím sehnat v tom pařáku ubytování. Nic pro nás, cestu máme v pohodě a s jistotou víme že první cesta vede do přístavu "ubytovat" loď a pak hned hurá na předem domluvený app. se vybalit a třeba si dát i zaslouženýho šlofíka.
Přidáno:6.2.2011 20:17
Autor: Luky

Zpět na téma "smlouvat či nesmlouvat?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist