Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Pláže na Rabu
Text: Jedine pekne miesto na tomto ostrove je Suha Punta.

Ostatne su iba piesko-bahenne mlaky, vsetky rovnake, ci uz Kamporska Draga, Supetarska Draga alebo Lopar - Rajska plaza, kde sa ludia "kupu a plavaju" po clenky vo vode, nechapem to a zrejme nikdy tomu nepridem na chut.

Ked som tam isiel tak som cital 20 pozitivnych reakcii na 1 negativnu co sa tyka tychto pieskovych plazi.

Nechcel som verit, ked som dosiel na miesto a stale som hladal tie super pieskove plaze, letecke snimky Loparu a pod.

Najskor sme presli Kamporsku a Supetarsku Dragu, domaci nam hovorili o tychto plazach v tom zmysle, ze je to v podstate vsade rovnake a je jedno kam pojdeme.
Ja som vsak vsak stale veril Loparu a Rajskej plazi, ze tam naozaj bude nieco co stoji za to.
Presli sme Lopar komplet, jedine Ciganka Uvala na opacnej strane poloostrova Lopar ako je Rajska Plaza bola akceptovatelna, ostatne nestoji za rec.
Mozno som narocny, ale sem by som nikdy nikomu neodporuci ist na dovolenku. Mam cca 200-300 fotiek z ostrova Rab.

Dve veci tam stoja za navstevu: stare mesto Rab, to je skvely zazitok a kupanie ked tak Suha Punta.
Pozor na cestu trajektom spat domov, hrozia 4-6 hodinove zapchy ak nepojdete skoro rano.
Přidáno:16.1.2011 12:03
Autor: lubomir.gregus (neregistrovaný - IP: 213.81.134.***)

Zpět na téma "Pláže na Rabu"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist