Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Tak nevím.
Text: Máte pravdu, každému vyhovuje něco jiného. Já po několika návštěvách Itálie v devadesátých letech (tenkrát se mi tam i líbilo), jsem nakonec dala přednost Chorvatsku. Kromě výše uvedených argumentů proti (všudypřítomný písek, nutnost slunečníků,rozlehlé pláže) mi vadí i skládaná kauce,kontrola apartmánů při předávání, člověk si připadá divně, když si přepočítávají pomalu i vidličky, abyste jim je náhodou neodvezli.Většina apartmánů je spravována agenturami, všechno strašně neosobní, žádný pan domácí.( I když zase, někomu právě tohle vyhovuje). A tak, když jsme se poprvé vrátili z Chorvatska, bylo mi jasné, že Itálii už nikdy nebo alespoň dlouho ne. Zkusili jsme v Chorvatsku postupně několik míst,vždy bylo někde něco lepší, jinde horší, ale Chorvati jsou vůči nám určitě přátelštější (možná je to menší jazykovou bariérou, nevím)než Italové.Posledních několik let jezdíme do Tučepi, máme tam "svého" pana domácího, pár známých lidiček v hospůdkách a když tak přemýšlým o příštích dovolených, už se mi ani jinam nechce.
Přidáno:20.11.2010 17:56
Autor: babca (neregistrovaný - IP: 78.136.178.***)

Zpět na téma "Tak nevím."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist