Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kontrola na Goričane
Text: Išli sme 20.6. a omylom som sa zaradila do pruhu pre tých čo majú niečo na preclenie. Už som tam zostala, no čo pri najhoršom mi vynadajú. Pasy kontrolovali, do auta len nazreli(3 dospelí, 2 deti), ale kontrolovali na Hr strane traja(jeden v búdke, ani nevyliezol von,další o 3m ďalej a posledný na konci colnice),ten posledný už ani nechcel vidieť pasy, keď videl deti v aute.(či to bol colník,alebo cudz.polícia to neviem).Vo vedľajšom pruhu( ten do kt. som sa mala zaradiť) kontrolovali poriadne. Čo som videla,tak nahliadali do kufra, ale bolo tam aj odstavené auto, ktoré kontrolovali podrobnejšie. Bližšie som si nevšimla či to boli dovolenkári alebo kto.Nás sa ani na nič nepýtali, ale poliaci čo boli s nami v ap.vraveli, že ich sa pýtali, či vezú mäso a pod. Povedali, že nie a išli ďalej, nekontrolovali ich. Cestou naspäť Hr ani nechceli vidieť pasy, Hu pasy pozreli, ale Slovinca pred nami aj skontrolovali.(otvoriť kufor).
Přidáno:4.7.2008 07:49
Autor: siska (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kontrola na Goričane"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist