Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ostrov rab
Text: Ahoj, tak jsme se před pár dny vrátili z Rabu a to z Loparu. Moc mi tato diskuze pomohla, tak i já jsem se rozhodla tady napsat pár postřehů pro ty, kteří by tam rádi jeli. Jeli jsme čtvrtek/pátek konec srpna, takže cesty bez problémů, bez čekání, na trajekt jsme se nalodili ihned, opět bez čekání, cena pro 2 dosp., 2 děti a auto 132 kun. Ubytko jsme si raději podle zdejších rad nakonec sehnala 14 dní dopředu. Platili jsme 50 Eur pro nás 4,měli jsme kuchyňku, velká lednice s mrazákem, 4plotýnkový vařič,TV,sprcha, záchod a 2 ložnice, cena celkem slušná. Zažili jsme 2x střídání turnusů a musím říct, že konec sezony byl poznat. Přijeli jsme do plného stavu 27.8., kdy ubytko by se hledalo na místě asi špatně, ale po první sobotě 28.8. lidí ubylo a po té druhé sobotě 4.9. ubylo daleko více. Bylo to znát i na místním kempu, kde by ze začátku místo snad ani nebylo, ale pak už byl poloprázdný. Takže s tím souvisí i hledání ubytka, čím později, tím se sežene lépe a levněji. Sezona je dost drahá. Menší apartmán se dal sehnat od 30 Eur (pro 2-3 lidi). Jinak Lopar super,pro malé děti jak dělaný, šli jsme tak 300-350 metrů do moře a v podstatě jsme nikdy nedošli tam, kde už jsme nedosáhli na dno. Moře fakt mělké a tím i teplé, i když jeden den jsme měli zataženo a zimu a pak to moře se nemohlo prohřát, trvalo to pár dní, než bylo teplejší. Koukali jsme i na jiné pláže na druhé straně Loparu, Livačinu či Saharu, ale San Marino byla pro nás a hlavně naše děti nejlepší. Moře čisté.
Přidáno:8.9.2010 16:04
Autor: Monika (neregistrovaný - IP: 213.195.215.***)

Zpět na téma "Ostrov Rab"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist