Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Pomůžete nám najít tento apartmán, prosím...popř.doporučit jiný..?
Text: Dobrý den,
minulý rok jsme jeli poprvé do HR a ubytko jsme hledali na místě, jeli jsme s ročním a 4-letým dítkem...
Ojevili jsme apartmán v Podgoře na který jsme bohužel zratili kontakt a mě se ho nedaří na žádnych z chorvatských webovek najít...

Třeba se tu najde někdo, kdo jej pozná, nebo v něm třeba již byl...

Takže tento apartmán byl 3 hvězdičkový, měl oranžovou fasádu,dole se nacházeli 3 apartmány se společnou terasou...nahoře bydleli majitelé...
Byl docela do kopce,směrem od pláže se kněmu šlo přes caffe Prstac,měl takovou venkovní terasu, vybavenou ratanovým tmavým posezením s modrým polstrem, byla tam i snad velká obrazovka na stěně...muselo se vedle něj každý den procházet, pak znovu do mírného kopce, pak přejít silnici a znovu do kopce rovnou k apartmánu, asi to popisuji dost složitě, ale bylo to tak kolem 250m.od moře

Já bych teda nejraději brala i něco blíže k moři, aby to bylo s výhledem na něj za stejnou nebo podobnou cenu...Manželovi se ale v tomto apartmánu moc líbilo a nejradšji by se tam znovu vrátil- dávali jsme začátkem srpna 60 Eur pro nás 4osoby...

Já bych ráda poznala i jiná místa, jedeme v září,dřív to nevyšlo,tak aby bylo hezky...přemýšlela jsem i nad Baška Voda, prý by tam počasí mělo být díky Biokovu nejstabilnější a teplejší...tak jestli máte někdo nějaké zkušenosti?

můžete psát na mail:andysekm@seznam.cz
můžu zaslat i foto výše hledaného apartmánu...předem moc všem děkuji...
Přidáno:13.8.2010 13:19
Autor: anndyssek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pomůžete nám najít tento apartmán, prosím...popř.doporučit jiný..?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist