Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: da sa vyjsť s 800 Eur na blind pre 3 osoby?
Text: V tej cene som započítal aj cenu všetkých potravín, ktoré si dovezieme zo SK. Stravujem sa na rozdiel do väčšiny ľudí pomerne lacno (aj keď je to len relatívne - pre väčšinu ľudí z Malawi alebo Somálska by boli aj naše ovsené vločky, sója, špagety, ryža, zelenina, fazuľové a rybacie konzervy dosť drahé. Jediné, na čo som zabudol, je poistenie. To nás vyšlo 600 Sk. Čo sa týka opaľ. krémov, podľa mňa sa ich dôležitosť preceňuje. Keďže sme boli už pred príchodom do HR trochu opálení, tam sme sa nemuseli skoro vôbec a aj tak sme sa nespálili a minuli sme len trošku 12-ky. Nechodíme na žiadne atrakcie, máme iné záujmy (ja som napr. zoológ a mimo plávania a šnorchlovania sa venujem najmä pozorovaniu vtákov a plazov v okolí kempu). každý m iné záujmy a priority. A diaľnice moc nepoužívame, takže takto sa 4 dospelí do 600 eur na týždeň skutočne zmestia, aj keď sa to tým finančne náročnejším možno nezdá. Je to staré známe príslovie - sýty hladnému neverí.
Přidáno:31.8.2010 17:04
Autor: Elkagor (neregistrovaný)

Zpět na téma "da sa vyjsť s 800 Eur na blind pre 3 osoby?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist