Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: prodam kuny
Text: Za komunistů - někdy v r. 1977 jsem měl nějaké dináry které jsem dostal odpříbuzných - nedostával jsem totiž tzv. příslib. Bylo to asi 2000,- din a din se platil u nás asi 3,80 kčs. tedy asi "na naše" 7.600,- Kčs.
Blbec jsem na ně zapomněl a v Rajce mne, nepoctivého občana, načapal poctivý pohraniční důstojník a ihned povolal celníka. Odtáhl mne do kanceláře a hned je ode mne odkoupila Živnostenská banka Bratislava - jeden dinár za 75 haléřů. Povinnost totiž byla jasná - veškerou valutu nemůže vlastnit jedinec. Musel jsem ji prostřednictvím Živnobanky věnovat pracujícím tohoto státu. Peníz který jsem za to obdržel - byl skutečně mrzký.Ale ten pocit, že jsem postavil tuto republiku tenkrát na nohy - ten je nezapomenutelný. Byl jsem rád, že mne moje vlastní neopatrnost nedostala za katr.
Místo 7.600,- kč jsem od nich dostal asi 1.500,- Kčs. a dopis do fabriky a na uliční výbor a domovní důvěrník mne veřejně pokáral. No, byl jsem horší jak vrah Mrázek !!!!.
Přidáno:23.7.2010 19:40
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "prodam kuny"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist