Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: nečekany suvenyr z dovolene......pozor na to!
Text: Veroniko...ja nikoho neurazela....ale podivejte se poradne co mi ti lidi psali...neurazeli snad oni me...? nemyslite si...jen jsme rekla ze tento server je vhodny tak akorat na navod jak se vyhnout slovinske dalnici! nic vic...setrilkove...ano...co na tom...kazdy si dela co chce...a me uz je to jedno....co se tyce lakarny...NEPREJU VAM SE DOSTAT DO SITUACE DO KTERE SE DOSTALA JA...!!! TO ŃE JEN ZE PUJDETE K DOKTOROVI...POJEDETE V NOCI....NA POHOTOVOST!!! A RANO NA BULOVKU NA KOZNI VYSEDET 3 HODINOVOU FRONTU....A NEDIV TE SE... nemela jsme jen par pupinku na noze...mela jsme snad 100 vpichu na rukou na ramenou na zadech na nahohou vsude kde bylo otevreno telo mimo prosteradlo v noci...chapete o cem mluvim.., a opakuji v lekarne vam radi prodaji co nejvic....a nehrradi to pojstovna...ZA SVE! u doktora jsme nebyla snad 10let...jen si platim 5 tisis za prohlidku jednou za rok ve stresovicich ...rano prijdete a v poledne jdete domu...proklepou vas vsude....a je to...a nepatrim mezi lidi co vysedavaji na chodbach....ale toto mi vzalo dech....a nikomu to nepreji.....nakupujte si kde chcete....to je vase vec....akorat jste nepochopila vubec co jsme vlastne na tom serveru chtela....a co mi to tu vsecko psali....nic mene na konci leta asi pojedeme do chorvatska na prodlouzeny vikend....na 4 noci...a zanmku si koupim zas a rada projedu tu slovimskou dalnici.
Přidáno:23.7.2010 11:38
Autor: Natal (neregistrovaný)

Zpět na téma "nečekany suvenyr z dovolene......pozor na to!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist