Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: nečekany suvenyr z dovolene......pozor na to!
Text: ja bych Vam ten exoticky ukaz prala zažit na vlastni kuži...Vy asi nechapete....tady nejde o hygienicka pravidla...to se stava i v lepsich Xhvezdickovych hotelich...kdekoli na svete....ja to chapu....a nejde mi o uklid...ja mam uklizeno...jde mi o to že za 10 dni dovolene postupne noc co noc...mam na tele asi 100 vpichu...chapete co to je...kdybych mela par štipancu na noze tak s tim sem nelezu...svěděni taky se da přežit ...jsem dospely človek...ptam se lidi o radu...jak urychlit hojeni....preci musi existovat něco....ja nechci předpokladat....v lekarně Vam prodaji cokoli...už jsme tam nechala asi 1000,- za všechni masti a repelenty a jsem stale tam kde jsme byla...a nejde mi o penize ....ale zbavit se toho!!!
Starosti....tady je jedina starost koukam jak objet slovinskou dalnici....k cemu tedy ten server vubec je....vite slovinska dalnice je super...a vubec mi nebylo lito zaplatit tech 30 euro...a taky rikam co ti lidi tady řeši...kam na zmzlinu....ježiši...jste přeci na dovolene...nebo ne....užijte si ji aspon jednou ročně....a nejduležitejši přeci je zdravi....ve zdravi se vratit!!! nic vic!
Přidáno:16.7.2010 18:56
Autor: Natal (neregistrovaný)

Zpět na téma "nečekany suvenyr z dovolene......pozor na to!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist