Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Problém s autem
Text: Chtěl bych se podělit o zážitek z letošní dovolené v Chorvatsku.Dovolená od 12.-24.6 na Makarské rivieře proběhla super nádherné počasí vše ok.Musím se zmínit jaké mam auto- Škoda Octavia 2 r.v 05 1.9 Tdi,před každou dovolenou je auto v servisu vše zkontrolováno,olej,filtry,musí říct že jsem dost velký pedant na auto.Odjezd z dovolené probíhal v pohodě již jsem měl najeto 850 km byl jsem cca 20 km za Vídní na hranice 60km ,domu 355 km,Auto zpomalilo a víc jak 80 nejelo,hodně kouřilo,tušil jsem kde bude problém - turbo.Zastavil jsem v odstavným pruhu a situaci jsem musel nějakým způsobem řešit,nasadil jsem vestu okamžitě u nas zastvili řidiči rakouský všechna čest rakouským řidičům ochota pomoc ,pomalu jsem sjel z dálnice auto hulilo jak tovární komín na první benzinku tam jsem to odstavil,pomoc paní na čerpadle byla famozní,podotýkám umím německy to byla má výhoda,pomocí notebooku jsem zajistil pomoc. Odtahová služba nás odtáhla cca 15 km do Škoda salonu ve Stockerau ,kde jsme přenocovali v aute do rána, ihned ráno se nám začli věnovat auto zvedli a má doměnka se potvrdila turbo odešlo do věčných lovišt.Vsalonu mi nabídli opravu za 2300 eur polilo mě horko s díkem jsem odmítl a začal zajištovat odtahovku domů kde jsem věděl že oprava přijde o hodně levněji.Nakonec vše dopadlo domů jsme dorazili.Nepíši zde cenu odtahu ale je to drahé,odtáhli mě známí.Nyní řeším opravu u nás.Všem řidičům přeji bezporuchovou jízdu a štastný návrat domů z dovolené.
Přidáno:3.7.2010 19:18
Autor: milan (neregistrovaný)

Zpět na téma "Problém s autem"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist