Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kolik si berete s sebou na útratu?
Text: Takže to bylo přesně 30.001,- Kč. Byla to moje žena, moje vnučka a já. 14 dní pobytu s polopenzí tedy 714,30kč na osobu a den. Byl to hotel/penzion Neptun v Gradacu. Pokud chce někdo včetně Vítka jídelní lístek mohu přeposlat.
Vítek napsal :
Ona se jich tady většina předvádí včetně Václava-důchodce.Ty jeho propočty jsou až neskutečné a tohle může zveřejňovat pouze machřík, který se chce předvádět.30.000 za ubytování,tak to je teda blbost, kterou zaplatí jen nerozumný člověk.
Já odpovídám - Vítku, mne může nas-rath pouze inteligentní člověk.

Asi to byla chyba že jsem nenapsal s polopenzí. Ale u mne je to ta polopenze tak nějak samozřejmá. A již jsem to zde jednou psal, že zkusíme jednou i apartman a vařit si. Ovšem toto asi chytrolín Vítek pozapomněl nebo nečetl. Proto raději ještě doplním, že chodím ještě malinko do práce ale pouze nárazově a mladým opravdu práci nezabírám !!! Aby mi toto nikdo nevyčítal. On by toto asi nikdo z mladých dělat nešel./výškové práce/
A Karle, svatá pravda ! To že jsem celý život dřel jak soumar, soboty a neděle po melouchách? U dětí se to také tak trochu odrazilo. Dnes je vše v pořádku ale ? Dnešní rozum mi velí - s rozumem!
Přidáno:17.8.2010 12:34
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kolik si berete s sebou na útratu?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist