Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kolik si berete s sebou na útratu?
Text: Konečně se tady najdou i lidi kteří hned neštěkají po těch kteří za dovču vydají více než je Vítkův průměr. Mára to napsal dobře, ti co nějaké peníze mají se do těch co jich tak moc nemají nenavážejí a neshazují je, to ale neplatí naopak. Myslím že každý je strůjcem svého štěstí a každý má možnosti stejné jako já. Jenomže se člověk nesmí bát pustit do něčeho nového např. podnikat nebo makat na žl. Osobně jsem vyučený zedník a jako zaměstnanec jsem makal 8let za houby hniliček a tak jsem musel chodit na fušky aby rodina vyšla. To mě ale přestalo bavit dělat jen na to abych přežil a tak jsem si vyřídil žl. a začal ve stavařině podnikat. Dnes mám malou firmu a ze starostí okolo jsem málem zešedivěl. Když ostatní spali já musel dělat rozpočty, když se ráno šlo do práce tak já tam musel být první a rozdělit práci a pak se věnovat dalším povinnostem, klukům po 8,5hod padla ale já teprve vyjížděl za zákazníky jelikož brát si volno kvůli rekonstrukci bytu nebo koupelny je blbost a né každý zákazník si mohl odskočit v pracovní době. Po příjezdu domů většinou okolo 8-9večer se šlo zase na vytvoření cenové nabídky a spát se šlo až kolem 2-3ráno. No a tak to muselo fungovat 4roky než se věci zaběhly a mám trošku více času jak na rodinu tak na firemní záležitosti. Každý má šanci něco pro to aby se měl líp něco udělat ale někomu prostě stačí to že bude kritizovat ostatní protože on je zhnilej to někam dotáhnout. Dovolenou máme jen jednou za rok a to v létě a chceme si ji užít podle sebe
Přidáno:16.8.2010 12:04
Autor: Luky (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kolik si berete s sebou na útratu?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist