Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Krádež
Text: Mám ještě jednu poznámku k předešlému příspěvku. Majitel apartmánů nám po krádeži jednou tvrdil, že nám peněženka vypadla venku, potom, že jsme vše nechali v odemknutém autě, potom, že vylézt do 10 metrové výšky není možné. Poté jsme se obrátili na agenturu, která organizuje ubytování v Pjesačné Úvale, tam jsme to samozřejmě nahlásili, ale pokud chcete něco nahlásit, tak si prostě na tu policii musíte dojet, policie sama nepřijede ani po nahlášení, toto tvrdil zaměstanec agentury. Očekával bych, že majitel nemovitosti nebo někdo z agentury zavolá policii, ale setkal jsem se jen s takovým příjmutím "no tak se to prostě stalo, někdo vám sebral peníze ? když něco chcete nahlásit tak si to prostě zařiďte sami". Rozumim tomu, že peníze stejně už nikdo nenajde, ale ten nezájem z jejich strany mě dost překvapil. Chtěli jsme si užít klidnou a příjemnou dovolenou, odpočinout si, ale toto jsem opravdu nečekal, takže jsme byli jsme Choprvatsku poprvé a naposledy. !!!!!!!!!!!
Přidáno:27.7.2010 09:05
Autor: Míra (neregistrovaný)

Zpět na téma "Krádež"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist