Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kontrola auta před dovolenou
Text: Václave, on ten Castrol používala i škodovka než se jim naskytl výhodnější dodavatel byť jiné značky. Ještě k těm opravám, nejsem onasis jak by si leckdo z mých příspěvků mohl mylně myslet, když mám možnost něco ušetřit tak to taky dělám. Mám v Olomouci slevu 30% na veškeré náhradní díly ale bohužel na Chevrolety tam toho mnoho není a na Captivu už vůbec nic, na feldu tam kupuji origo ND v kvalitě TRW což by měla být prvovýroba za cenu dílů neorigo v mototechně, ND ale vždy nechávám vyměnit servisem ať už Chevrolet nebo Renault v přerově kde mimochodem jezdím raději než do servisu Chevrolet, je tam taková lepší atmosféra a můžu být i s mechošema na dílně abych se něco přiučil(nedělám jim dohled ale rád s nima pokecám a sem tam vědět jak co funguje není nikdy na škodu, a kluci mechanický už si na to zvykli) i když to třebas v praxi nepoužiju. Bohužel né se vším mi můžou vyjít vstříc (chevrolet záruka) a tak musím dojíždět do Chevrolet servisu do olmíka skoro s každou blbostí co se na atech od chevroletu stane. Zbytek aut ale servis jedině Renault přerov a pan Jurečka který je tam příjimací technik se mi vždy snaží vyhovět jak po stránce prací tak se mi snaží přispůsobit časově kdy mi to vyhovuje, někdy je to složité protože mi auta hodně jezdí po celé moravě a někdy k vůli mě odsune zákazníka přede mnou za což jsem jim vděčný a ana oplátku využívám jejich služeb vždy když nějaké auto péči potřebuje.
Přidáno:24.5.2010 02:00
Autor: Luky (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kontrola auta před dovolenou"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist