Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kontrola auta před dovolenou
Text: Luky-o upadlém kuláku nebo rameni sem nemluvil,já jen polemizoval s hojně rozšířeným tvrzením,že na dnešních nových autech se nedá podomácky nic opravit.Rameno na silnici bych neměnil ani před 30 lety na škodovce.
Dnes jsem se dal do přípravy auta,výměna oleje,kabinového filtru,vzduchového a olejového,čistění klimy,kontrola výfuku,kontrola destiček a paken a objevil jsem tečící prasátko na zadním kole.Objednáno na netu za 450,-kč,příští týden ho vyměním včetně nových paken,ty staré jsou nasáklé brzdovkou.Těsně před cestou zkontrolovat žárovky,vodu do ostřiků,myčka a tekuté stěrače.Ale to tak až někdy 5.6.10.Kuláků se nebojím,na STK neuplácím a když mě loni s jedním vyhodily nechal jsem ho vyměnit(bylo to v lednu a pod auto se mi opravdu nechtělo)a za ty 2 roky a 50.000km mi čep neupadne když byl na STK v pořádku.Jinak jsem chodíval rád na dobrovolné(bezplatné) STK,ale ty se nějak už nedělají,tak to musím vydržet ty 2 roky.
Přidáno:22.5.2010 14:02
Autor: Mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kontrola auta před dovolenou"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist