Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kontrola auta před dovolenou
Text: Máro, tak se snímači abs už mám taky svoje skušenosti. Auto mám nové před rokem Chevrolet Captiva 2.0VDCI a díky záruce mám ušetřeno spoustu peněz za opravy, jak si vyměním kulák i s ramenem na cestě...asi nijak, čidla na ABS na zadních kolech odešli po roce a pěkně 14dní po sobě taky návštěva servisu. Rozsvícená kontrolka díky nějakému jednorázovému zkratu čidla chlazení a opět do servisu na diagnostiku. Jezdím pravidelně na servisy po 30000km a tak mi tam vždy udělají co je potřeba včet. výměny dosluhujících součástek. Před dovčou nechám auto zkontrolovat a popřípadě díly které jsou už skoro v důchodu vyměnit, nejsem z těch kteří by jezdili dokud vadná nebo dosluhující věc klekne, pak to může být dražší a to někdy o dost. Třeba ty destičky, řeknu si to mi nacestu vydrží a ony jak naschvál odejdou v půlce cesty a pak to můžou odesrat i sakra drahý kotouče pokud sebou v autě nevozíš mototechnu. Světlo samozřejmě vím jak vytáhnout a žárovku vyměnit, nicméně raději dojedu do servisu protože dělat něco potmě na dálnici není to pravé ořechové, nehledě na to že když mi praskl jeden xenon tak jsem při výměně nechal preventivně vyměnit i ten druhý aby měly oba stejnou životnost. Co dál bych si na autě které je celé prolezlé elektronikou spravil nevím. Dříve u feldy a favoše to šlo vše udělat samo domo ale u drahýho auta s elektronikou se o to raději pokoušet nebudu. Když něco klekne tak mám Chevrolet garanci u každého auta co mám od Chev. na 5Let kdekoliv v evropě bezplatnou opravu
Přidáno:21.5.2010 18:45
Autor: Luky (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kontrola auta před dovolenou"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist