Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Česká škudlivost
Text: básníku, básníku skutečně pěkné. Něco pravdy na tom je. Přesnou definici asi nikdo nikdy neřekne. Nemyslím si o sobě že jsem škudlil. Co chci to si dopřeji. Jenže - pokud na to finance stačejí.
Jsme s mamkou sami, autobusem tak jako Viki - nikdy. Jednou jsem jel Itálii a šmytec. Nikdy více.
Jezdíme autem a 1 km = 3,30 kč. K tomu poplatky a jedna cesta HK - Gradac a zpět a něco tam - 2600 km. 10 tisíc je pryč. 6000 tam utratíme a 2x poukaz po 8500 je 17 tis. To zn. že si připravím cca 33 tis.
Vloni jsme měli vnučku a tak jsme jeli na 14 dní. Ona měla poukaz zadarmo jenom poplatky a tak to byla velká výhoda.
Pokud to jde, jezdit budeme a až to nepůjde z jakéhokoliv důvodu - budeme sedět na lavičce před chalupou a budeme se dívat kolem sebe. Nejdůležitější je to, že jsme poznali trochu svět a když si prohlížíme fotky nebo video - prostě bylo to fajn. Vzpomínky ty nám nikdo neukradne.Proto říkám, jezděte a poznávejte. Nyní jsme na chalupě na vesnici a zcela jistě jsme jediní kteří z asi stovky obyvatel někam jedou. Ostatní : hasiči, fotbal, pivko. To je zdejší životní krédo. Soused -58 let - mi říkal : ....já u moře byl, mně to stačí. Byl, ale v 15ti letech v BLR stavět stany pro havíře z Ostravy.
Přidáno:9.5.2010 20:48
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Česká škudlivost"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist