Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Česká škudlivost
Text: Naprosto súhlasím s úvodnou Vítkovou poznámkou - "není mi úplně jasné oč Vám jde milí pánové,ale patrně chcete provokovat a ponížovat ty,co prostě nemají na to,aby si užívali dovolenou,jako třeba Vy." Len by som ešte doplnil, že nemusí ísť len o ľudí s nižšími finančnými možnosťami, ale aj s iným životným štýlom. Nechcem byť na nikoho zlý, ale mne prvé tri reakcie tohto vlákna (najmä od Janeka a od Máry) taktiež pripadajú vyslovene ako provokácie. Fakt neviem, čo chcel Janek týmto príspevkom otvárajúcim nové vlákno povedať (v prípade, že nechcel provokovať ľudí s iným názorom na vec), príde mi to ako úplne od veci. Navyše hovorí v množnom čísle, čiže za všetkých Čechov a takto paušalizovať nejaký národ by som si určite nedovolil, lebo je to neobjektívne. No a tá reakcia od Máry je totálna provokácia (hoci nijaký "paštikár" vtedy ešte ani nereagoval!). A keď už sme pri tom varení - aj my si varíme v kempingoch, ale mama tým nijako netrpí, pretože jednak varíme ľahké a rýchle jedlá a jednak sa na varení podielame všetci - my - deti, ale aj mama a najviac tatko (čo možno niektorých prekvapí asi, že). Nikdy sme to nevnímali ako žiadny hendikep - navaríme si na obed to, čo nám chutí, čo je zdravé, vieme, čo tam dávame a navyše aj ušetríme a peniaze utratíme rozumnejším spôsobom ako za drahé a často nezdravé jedlo. Nehovoriac o alkohole, metle ľudstva.
Přidáno:3.5.2010 09:04
Autor: Uklagyn (neregistrovaný)

Zpět na téma "Česká škudlivost"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist