Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolo by treba...
Text: Možná jsme tu narazili na „jazykovou hráz„.Jsem Marek,okolo sebe pracovně i společensky mám 3 další Marky-všem nám naše ženy(v jednom př.přítelkyně) říkají Máro.Proto Mára.V češtině bych si to s ženou asi nepoplet.Vím že máte Liptovskou Maru(to je ale krátce),nadruhou stranu Dada,nedokáži si představit,které ženské jméno by se za tím ukrývalo.Jo,kdyby to byla Dáda(Dáša),tak to bych věděl,ale to by ti tam chyběla „čárka„ což se tobě stát nemůže,když tak hledíš na čistotu pravopisu.Ale protože se slovenštinou jsem se setkával jen 6 měsíců na vojně a to je drahně let.Tudíš,chyba bude asi na mé straně.Dada jsem si vždy myslel,že jsi vyznavačem-či vyznavačkou jistého uměleckého směru...Ale i tak jsem přehlédl to „la„ ve slovesu minulého času.
Toto opravdu s HR nesouvisí,a tak tedy i já puňtik(tedy pokud nebudeš zas chtít abych něco vysvětlil :-)
Přidáno:14.5.2010 12:01
Autor: Mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "Bolo by treba..."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist