Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Stojí zato přečíst
Text: Přeji všem čtenářům tohoto fora pěknou neděli.Nevím kam bych tento příběh umístil tak jsem se rozhodl na toto vlákno.Minulý rok jsme jeli 25.6.směr Rogoznica.Není v tomto případě důležité kam jsme jeli ale co se nám přihodilo po cestě.Po příjezdu do Karlovace jsme se rozhodli že pojedeme po staré cestě a tal asi 4 km za Karlovacem je benzínová pumpa s hotelem.Bylo asi 22,00 hod.Dali jsme si kávu a WC a že ulehneme asi na 2hodinky v autě.Podotýkám že moje manželka je takový prorok a říká:ještě nás tady někdo zastřelí.Na parkovišti bylo asi 5 aut+2 kamiony.Říkám neboj se je nás tady dost.Během hodiny všechna auta odjela a nikdo nikde.Za chvíli přijel tmavý Peugeot a chlap vylezl a šel něco hladat do kufru.Vytáhl pušku(brokovnici?)a šel na zadní sedadlo něco hledat.Chvíli se tam přehraboval a vytáhl krabici s nábojema dal to vše zpátky do kufru a odjel.Manželky by se krve nedořezal.Natankovaly jsme plyn a taky uháněli pryč.Při tankování projížděli policajti kolem nás ale nic se nedělo,myslím jen že je zavolala obsluha benzinky ,protože na plyn je stojan za pumpou.Toto nás ale neodradí od další cesty letos na jadran.Domácí nám pak říkali že po válce v roce 1992 má doma zbraň každý třetí chorvat.Nenechte se odradit od cesty do chorvatska tímto článkem.Přeji všem šťastnou cestu.S tímto psaním se rozmýšlel poměrně dost dlouho,abych snad někoho nevyděsil.Ale po pár měsících se mě to vše rozleželo v hlavě.
Přidáno:7.3.2010 10:06
Autor: vaclav 3 (neregistrovaný)

Zpět na téma "Stojí zato přečíst"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist