Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stojí zato přečíst
Text: Pokud bude mít CK úspěch a slevu dostane,se zákazníkem se moc nepodělí. Mám zkušenost - porovnánní ceny dvou cestovek, stejné místo, hotel, počet dnů i termín pro 2 dospělé a dítě , rozdíl v ceně 16 000 Kč. Ne není to překlep, čtete dobře! U jedné cena 24 ooo, u druhé 40 000 Kč
Větši lidí, kteří jezdí s CK si totiž vezme jeden katalog a z toho si vybere, to co je pro ně cenově přijatelné, nebo pokud si to mohou dovolit, tak to co se jim líbí.Nebo jedou s tou CK, kterou už znají, případně dají na doporučení známých. Málo kdo si dá práci porovnat nabídku 10, či vice CK. Teprve pak vidí rozdíly.Dá to sice práci a čas, ale stojí to za to.
Cenu také nakonec vyšponují různé příplatky za balkon, výhled na moře, klimu apod.Kdo výběru nevěnuje čas, je pak nemile překvapen, když mu to v CK spočítají na víc, než to vyšlo jemu. Protože ale nechce vypadat jako trouba a už si jaksi "zvykl" že pojede právě tam, zaplatí.
Tímto obdobím neznalosti jsem prošla i já, ale poučila jsem se.Přeji šťastný výběr a hezkou dovču.
Přidáno:2.3.2010 01:53
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Stojí zato přečíst"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist