Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do chorvatska už nikdy v životě!!!
Text: Nechci a nebudu se pouštět do hlubších debat co unie dala a co vzala ,ale nevíš o čem píšeš .Třeba to tlučení másla které je zaručeně bio potravina může být docela dobrý přínos do kasy.salám doma vyrobený je určitě z masa, domácí sýr není ničím ochuzen , rajčata a jiná zelenina ze zahrádky jsou chutnější než z obchodních řetězců .Dnes jsou tyto věci dost žádané .Nezlob se na mne ,ale pokud odborníci z Bruselu přikazují do Loštic na čem mají zrát Olomoucké tvarůžky tak nevím co si mám o tom myslet.Jeden příklad majitel hospůdky na Hvaru ráno nachytal ryby a večer byly na grilu .Vidím jak půjde s rybou na veterinární prohlídku , komisař bude zjišťovat jak velký má vezírek na kolik ryb a jestli je humánně zabyl to bude bezva co? Výuka cizích jazyků v Kutné Hoře byla úplně normální ve škole byla nepovinná němčina která byla ohodnocena na vysvědčení a na anglinu se chodilo do kulturního střediska .
Nejen proti EU jsem proti blbosti.P
Přidáno:4.4.2010 07:35
Autor: Petr (neregistrovaný)

Zpět na téma "do chorvatska už nikdy v životě!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist