Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Hledání ubytování v neděli
Text: Michale nikdy se mě nestalo že bych přes net vybrala špatně,a neodpovídalo to skutečnosti.Vyberu lokalitu kam by jsme chtěli a začnu prohlížet,psát atd.Jsem možná až blázen jak říká manžel,ale já si o daném místě dokážu sehnat všechny informace,fotky,videa taky si dopisuji s majitelem. Vím kolik pláží je ve městě,kde je supermarket jaký tam mají ceny.Kde je lékárna,doktor to vše se dá na netu najít.Manžel říká že jsem fakt blázen že,už tam ani nemusíme jezdit,že už to zná z fotek,videa atd.Ale já právě kvůli dětem chci vědět kde co je.Jen jednou jsme byli zklamaní a to když jsme jeli přes cestovku a viděli jen 3 fotky v katalog,které vůbec neodpovídali realitě od té doby jsem to vzala do svých rukou a zatím jsme zklamaní nebyli.A s tou zálohou je to jak říká Luky většinou je to cca 100-200 eur.Letos jsem posílala 175,poradím ti že lepší na takové věci "co kdyb.děti onemoc." nemyslet !!!! Možná kdyb.jsme jeli jen sami bez dětí bych se toho ubytka na blind nebála,i když vím,že takhle jezdí mnoho lidí já mám raději jistotu zamluveného apartmánu.
Přidáno:19.1.2010 18:57
Autor: Vladi (neregistrovaný)

Zpět na téma "Hledání ubytování v neděli"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist