Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Co ak sa pokazí auto?
Text: Tady je rada drahá.Nejlepší je samozřejmě jet s autem,kterému člověk může věřit.Mě osobně auto zradilo přímo u hotelu.Po třech dnech pobytu jsme chtěli jet na výlet a nešlo nastartovat.Katastrofa!!!!Honil jsem servisy,přijel maník a čuměl a pak zas odjel?Manželka nervy,já nervy a dvě děti.Druhý den jsem se skoušel ptát šechů na pláži,jestli někdo není mechanik.Nic.Po dvou dnech zoufalstvý jsem zas ráno stál u auta,kapotu zvedlou a stal se zázrak.Kolem šla rodinka k moři,chlápek asi na mě viděl zoufalstvý a začal německy co se stalo?Díky za vše mé Babičce,která na mě od mládí mluvila německy.Byl to mechanik,poslal rodinku k moři,zašel pro své auto,vytáhl vercajk a dal se do toho.Za hodinu to měl,byla to prkotina.Tedy pro něj!Němce jsem neměl nikdy rád,za válku atd,ale bez něj by jsme tam byly asi ještě dnes.A nevzal si ani EURO!!!Pozval jsem ho alespon na pivo.Ještě jednou-Babi Děkuju za to že jsi měla rozum aže jsi na mě mluvila i když na tebe lidi koukali zvláštně,byl komunismus....Asi jsem se trochu rozepsal,omlouvám se,ale nepřál bych to nikomu.
Přidáno:17.6.2008 10:41
Autor: nosak2 (neregistrovaný)

Zpět na téma "Co ak sa pokazí auto?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist