Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Tak nevím.
Text:
Vladi reaguji také heslovitě jedna věc chybí, ve kterém městě jsi vlastně byla?
Bibione místo kam se po revoluci jezdilo asi nejčastěji.Na slunci se písek rozpálí to je jasné.
Vlnolamy jsou jenom u majáku jinak je výhled na širé moře.po10km dlouhé pláži. Blbnutí ve vlnách je docela zábava .To oblečení ve městě je v pořádku na tom nevidím nic neobvyklého a na pláži ženy na hoře bez běžná záležitost.Italové se v Čechách taky nedomluví nebo jo?
Ranní ,večerní a noční procházky po pláži bez problémů.

Hr .Národní parky HR. OK Italské Alpy a Dolomity snad ne?
Zase jsi nepojmenovala místo kde jsi byla.Novi Vinodoski ,Sejn ,Rijeka ,atd tam toho úžasného moc není .Výhled na širé moře je minimální.( pokud nejsi na ostrově)nebo vůbec žádný. Já si prostě myslím že pojmenovat místo při popisu rekreace je asi základ.
Střední Dalmácie, hory vystupující z moře je opravdu pohled nádherný to ocení každý. ale hodě málo lidí využije toho že se jde do těch hor podívat.Víš s těmi domorodci jsem Ti moc nerozuměl znamená to snad že jsem pro turisty atrakce když žiji tam kde jsem se narodil?
Severní Italie a střední Dalmácie se to je jako pana a orel..Já jsem rád když se po 14ti dnech vracím domů a možná bude doba že budu pyšný na Českou politickou reprezentaci to se budu domů vracet ještě raději.

Ahoj Petr Kutná Hora.48 let
Přidáno:9.1.2010 06:50
Autor: Petr (neregistrovaný)

Zpět na téma "Tak nevím."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist