Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Letooooos!
Text: Mikino,úplně tou samou nemocí trpím i já nebojte!!!! dovolenou jsem také hledala od sklonku lonského roku a ted v polovině ledna posíláme,už zálohu.A začlo se u nás doma pomalu mluvit o dovolené......:-))) Letos jsme se rozhodli poprvé pro ostrov a to na Brač do Supetaru.Jinak jezdíme dolu k Omiši,Ruskamenu,Brele.Jinde než na jihu jsme nebyli každý rok si říkáme,že zkusíme i sever nebo aspon Zadarskou rivieru,ale nakonec stejnak jedem dolu(ze strachu,že to tam nebude tak pěkné jako v okolí Brely).Měla jsem veliké štěstí a narazila na super apartmán veliký! pro dvě rodiny za super cenu!Tak doufám,že se vše vydaří a bude se nám tam líbit,jinak než přes internet ubytování nevybírám,s cestovkou jsme byli jen jednou a naposled!!!! za ty peníze co jim zaplatím navíc tam raději zůstanu o týden déle.Přeji všem příznivcům Chorvatska štastný Nový rok a krásnou dovolenou v roce 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))
Přidáno:5.1.2010 11:57
Autor: Vladka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Letooooos!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist