Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přání
Text: Vracím se k tomu určitému návrhu setkání.Jo, Mirus má pravdu.
"chorvatsko.cz" vypadá třeba jako konkurence ale není tomu tak. Jsem pravidelný účastník jejich /našeho/ fóra. A velmi rád si zajdu i na toto Vaše /naše/ fórum. Na obou se najde spousta a spousta zajímavých rad, myšlenek, vzpomínek.

Jenom prosím o jedno - co mi vadí a vyhání mne odtud :

Nejhorší je, když se napadáte mezi sebou. Někdy to vypadá jako legrace ale někdy - jako když se tazatel slušně zeptá na cestu tam a tam a odpovědí mu je - kdyby ses podíval do mapy, tak tady potom nemusíš otravovat takovou otázkou.
Toto je tedy urážející a ponižující.
O jiném se mi nechce zmiňovat.

Ale dnes jsem si všiml, že ženy na tom jsou podstatně lépe.
Jsou u věci a vědí zcela jasně o čem píší, co chtějí a proto pánové - zavzpomínejte a podělte se- vzpomínky Vám nikdo neukradne.
Přidáno:16.12.2009 13:36
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Přání"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2025 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist TOPlist