Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Tohle je opravdu na ukončení diskuze
Text: Každá společnost musí mít určitá pravidla, podle kterých se chová. Svoje pravidla diskutování má i tohle fórum. Jsou od začátku stejná, většina diskutujících je respektuje, pouze někteří je chtějí stále měnit, aby byla co nejvýhodnější pro ně samotné. Tady rovnou říkám NE, kvůli jedincům nebudeme pravidla měnit.

Co se týče pravidla 7 má zcela racionální důvod. V sezóně denně mažeme spousty nových vláken, které zakládájí lidé, kteří jsou "líní" najít si na webu ubytování sami a je pro ně nejjednodušší napsat na fórum "Hledám ubytování, napiště mi někdo ...". Když tyhle vlákna necháme, bude tu 8 z 10 vlákem tohoto typu, z fóra se stane jen inzertní místo a jiné informace nedohledáte.

To Luba:
cituji "Osobně se mně stalo, pokud jsem potřeboval pouze informaci, jak to v konkrétním místě vypadá, byl dotaz ihned smazán."
- něco takového nemažeme, neptal jste se na konkrétní místo (lokalitu), ale na konkrétní ubytování.

cituji "Ještě že existují jiná fóra"
- ano existují (a mají svá pravidla)
Přidáno:2.11.2009 11:08
Autor: ADMIN (neregistrovaný)

Zpět na téma "Tohle je opravdu na ukončení diskuze"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist