Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Pro stěžovatele i obhájce
Text: Tak to máte naprostou pravdu o té potrefené huse a každé vydané kuně. Když si totiž tohle fórum pročítám, kolikrát se nestačím divit, spoustu lidí nadává, že jsme paštikáři a vozíme si jídlo s sebou, když se tam můžem za pár kaček najíst - hahaha, už jsem v jiném příspěvku psala, že kdyby jsme denně ve čtyřech lidech chodili na jídlo, utratíme mnohokrát tolik, co za jídlo, které jsme si dovezli a pak se ti lidé ptají, kde ušetří nejvíce na benzínu, tak to mi zůstává rozum stát. Pro mě jsou prostě věci, které jsou důležité - když mi dochází benzín, zastavím u benzínky a naberu benzím a je mi šum a fuk za kolik a jestli ušetřím 10 korun je mi naprosto jedno, ale jestli dám za večeři přes dvě stovky pro jednoho nebo si za tyhle prachy koupím maso pro čtyři a ugriluju si ho v krbu, už mi jen tak jedno není, protože si za zbytek pěněz ještě dopřejeme víno, rakiji a mnoho dobrotek pro syna. Holt je to věc názoru a věřím, že né každý se mnou bude souhlasit. Ale to je zase otázka lenosti, protože né každému se chce připravovat si večeři sám.
Přidáno:8.8.2009 22:46
Autor: Jana (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pro stěžovatele i obhájce"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist