Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Pro stěžovatele i obhájce
Text: Těžko říct, jak tohle dilema vyřešit,jak už je tady x-krát omíláno,sto lidí sto chutí,někomu to nevadí a do Chorvatska bude za pár kaček jezdit dál(co si budem vykládat-nejlevnější dovolená a ještě u moře)a někomu to vadit bude a jezdit tam nebude.Věřím,že opravdu v některých restauracích se na čechy dívají s opovržením,ale také věřím,že je spousta jiných restaurací,kde se na nás čechy i ostatní dívají s úctou nebo alespoň tak jak by se měl správný číšník ke svému hostu chovat.Ruku na srdce,mnohdy i u nás v restauracích se dočkávám arogantního chování, dlouhého čekání na jídla a ještě převrácených očí nad 10 korunovým dýškem(příklad).Já bych opravdu neházela všechny lidi do jednoho pytle.Můžu říct, že na naší týdenní dovolené v Omiši - duče se nic takového nestalo,pan domácí byl opravdu skvělý,když jsem přecházela cestu k moři s mým synem,kolikrát skočil do cesty a ukazoval,zda můžeme přejít.V Omiši jsem se ptala ČESKY na spoustu informací a vždy mi ochotně odpověděli.A tak jak tady stojí v jednom příspěvku,večeři jsme si taky dali za odměnu v restauraci, kde měli i český jídelníček a opravdu si nijak nemůžu stěžovat na chování číšníka - bylo precizní a jídlo za cca 15 minut na stole.Myslím, že opravdu záleží na tom,kde jste a na koho natrefíte,a myslím,že taky hlavně na tom,jak se k dotyčným chováte vy,pokud příjdete s nosem nahoře a nejste schopni pozdravit a alespoň vykouzlit úsměv,tak se potom nemůže nikdo divit,že vámi opovrhují. To nebylo nic proti vám p.Michaelo.
Přidáno:8.8.2009 21:49
Autor: Jana (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pro stěžovatele i obhájce"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist