Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Pro stěžovatele i obhájce
Text: Tak se přidám i já se svou trochou do mlýna.Negativní zkušenost jsem měla jen 2x. Jednou jsme stáli v koloně a u cesty paní prodávala zeleninu.Já jsem vystoupila a šla se podívat na ceny.Mezi tím kolona trochu popojela, paní se ptala co chci, já odpověděla že nic protože nemám peníze.Došla jsem k autu, vzala si peníze a vrátila se zpět. Zeleninu jsem však již nedostala,protože jsem jí měla koupit prve.Jindy jsme byli večer v restauraci a servírka se tvářila otráveně, že jsme si dali jen víno.Ale to by se dalo přičítat dlouhé sezoně a únavě.Naopak velice pozitivní zkušenosti mám z městečka n. Vinodolski, sedla jsem si na "zahrádku" a objednávám sklenku vína, majitel mi vysvětlil,že on bohužel prodává jen zmrzlinu, kávu a poháry,ale hned vedlejší stůl že patří vinárně a pokud si přesednu,tak víno dostanu.Mě se ale nechtělo přesedat někam jinam ,protože u něho se mi dobře a pohodlně sedí. Už už jsem se chtěla zvednout a jít znechuceně pryč, ale vtom jsem uviděla,že majitel cukrárny platí ve vedlejší vinárně sklenku vína,přinesl mi ji a servíroval jako nedražší šampaňské.Tak tomu říkám smysl pro obchod.Vždy,když jsme se do městečka po roce vrátili a přišli k němu posedět vítal nás o něco srdečněji než ostatní hosty. A my se vždy znovu na posezení u Turka těšíme.
Přidáno:7.8.2009 14:59
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pro stěžovatele i obhájce"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist