Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Přes Maďarsko a Srbsko
Text: Nejsem sice paní Věra, ale i tak odpovídám. :-) Já jezdím ze Zlína a zkušenosti z cesty jsou takové, že nikdy jsem žádné problémy nezaznamenal. Je to opravdu překrásná země a scenérie jsou tam opravdu překrásné. Je pravda, že se nedoporučuje v horách zastavovat a nocovat, nikdy jsem to proto nezkoušel, vždy zastavíme jen na krátkou svačinku a jen se protáhnout a jede se dál. Hlavní doporučení mám takové, že je dobré natankovat hned na severu, kde jsou nízké ceny PHM, my jezdíme přes hraniční přechod Bosanska Gradiška a tankujeme v okolí toho města asi po 15km, dají se najít i benzinky kde berou karty (je to lepší), protože bosenskou marku asi nebudete mít, samozřejmě že se dá platit v eurech (výslednou cenu na benzince počítají na kalkulačce, proto je lepší platba kartou). Tankování je lepší ještě z jednoho důvodu na severu, protože v horách není moc čerpacích stanic, před výjezdem do Chorvatska doporučuji opět natankovat, protože ceny v Bosně jsou příznivější. POZOR pokud jedete v noci tak si dávejte pozor na rychlost, není neobvyklé potkat policisty i ve 2 ráno, měří běžně v obcích, používají laserové radary a podle mě nestojí zato řešit s nimi následnou pokutu. Pokud budeš mít další dotazy tak se ptej.
Přidáno:12.6.2008 15:05
Autor: Martin (neregistrovaný)

Zpět na téma "Přes Maďarsko a Srbsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist